O nás

Lyžiarska a snowboardová škola SKInstructor.sk sa ako projekt vyvýjala už niekoľko rokov.

Na Slovensku existuje pomerne dosť veľa lyžiarskych a snowboardových škôl, niektoré sú kvalitnejšie niektoré menej. Zákazník však mnohokrát nevie kde má hľadať kontakt, strávi veľa času na internete, obvolá xy čísiel a skončí frustrovaný. Preto sme sa rozhodli vybudovať online lyžiarsku školu, kde na jednej stránke nájdete informácie o každom stredisku a pomocou jedného kontaktného formulára si overíte dostupnosť inštruktora v damon stredisku. Všetko z jednej stránky z obývačky vášho domova.

Sme online lyžiarska škola, preto nemáme kanceláriu na žiadnom stredisku, čo nám umožňuje znižovať náklady na prevádzku a dovoľuje nám sa sústrediť na to čo nás baví – učiť lyžovať. Sídlo však máme v Banskej Bystrici a keďže máme svoj región radi máme záujem sa zapojiť a pozdvihnúť povedomie a záujem o tento krásny kraj. Preto aj napriek tomu, že sme celoslovenská online lyžiarska škola snažíme sa preferovať strediská v okolí Banskej Bystrice a tiež menšie strediská ako Králiky, Selce, Šachtičky a podobne.

Ponúkame súkromné lekcie, skupinové lekcie a detskú škôlku na snehu. V okolí Banskej Bystrice tiež vieme sprostredkovať ubytovanie a veľmi radi poradíme ohľadne zábavy, kultúry a ďalších zaujímavostí v regióne.
Náš tým sa skladá výhradne z kvalifikovaných inštruktorov. Všetci naši inštruktori majú niekoľkoročné skúsenosti ako doma tak aj v zahraničí a majú platné licencie.

Tešíme sa na vás

Share This